Neler Yapıyoruz

İletişim ve Pazarlama Danışmanlığı

Kurumsal veya Bireysel iletişim kanallarınızın doğru yönetilmesi ve modellenmesi, bu iletişim ağlarının pazarlama stratejilerine bağlı olarak yapılandırılması, raporlanması ve yönetilebilir bir hale getirilmesini sağlıyoruz. Bu sayede doğru kaynak kullanımıyla iletişim ve pazarlama argümanlarını doğru sesler çıkaran birer enstrüma çeviriyoruz.

İnteraktif Hizmetler

Günümüz teknolojisinin bizlere sağladığı imkanlar ile web sayfaları ve mobil dünyanın zenginliğine sizi davet ediyoruz. Tasarımlarımızla teknolojinin her rengini sizinle birlikte tüm evrene yansıtıyoruz.

Kurumsal Tanımlamalar

Markanızın veya Kurumuzun belirli tanımlamalara ihtiyacı muhakkak vardır. Renginiz, yazı karakteriniz, çizgileriniz, noktalarınız ve virgülleriniz sizi siz yapandır. Size bu tanımlamalar ile hedef kitlenize nasıl ulaşabileceğiniz konusunda yardımcı oluruz. Kurumsal Kit çalışmalarımızla tanımlarınız ortaya çıkar ve markanız için yeniden bir pazarlama süreci doğururuz.

Sosyal Medya

Sizin hakkınızda konuşulan çok şey var, farkında mısınız? Ya da konuşulmasını mı istiyorsunuz? Sizin ve markanızın dijital dünyada yer alması konusunda size yardımcı oluyoruz. Markanızın sesini duyurmak ister misiniz?

Veri Yönetimi Hizmetleri

Veri havuzunuzun (Big Data, CRM, ERP, M2M, PMS, vb...) anlamlandırılması konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Bu kaynakların raporlanabilir bir hale getirilmesi ve modelleme süreçleri konusunda sizinle yol alırız, şekillendiririz, sonuca ulaştırırız.

PR ve Organizasyon Hizmetleri

Basılı yayımcılık ve Dijital Yayıncılık süreçleriyle destekleyerek marka/kurum kimliğinizi yansıtarak görünürlüğünüzü yükseltiyoruz.

Dijital Reklamcılık Hizmetleri

Google, Facebook, Yandex, Twitter, Instagram gibi platformlarda markanıza uygun modellenmiş reklam çalışmalarıyla hedef kitlenize doğru bütçe yönetimiyle ulaşın.